Посмотреть в других Языки
  


Захід відбувся 5- 7 жовтня поточного року; в ньому, окрім співробітників Комісії, взяли участь представники ДУ «АРІФРУ» (Державної установи «Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку»), Міністерства фінансів, Української асоціації інвестиційного бізнесу, Професійної асоціації реєстраторів та депозитаріїв, Асоціації «Українські фондові торговці» та ін. Іноземний досвід представляли пані Анна Вільчинська та пані Магдалена Маркола, експерти Департаменту з питань емітентів Управління з фінансового нагляду Польщі.

Відкриваючи семінар, Микола Бурмака, Член ДКЦПФР, зазначив, щетою заходу є запозичення досвіду у колег з Польщі в галузі імплементації положень ЄС, що стосуються фінансової звітності до Польської правової бази, а також вивчення підходів та практичних аспектів проведення нагляду за фінансовою інформацією емітентів та положень, що стосуються адміністративних та штрафних санкцій, пов'язаних з недотриманням правил фінансової звітності.

В ході заходу учасники обговорили нормативно-правові положення ЄС щодо періодичної і правової звітності, бухгалтерські стандарти, що застосовуються емітентами, існуючі Директиви про дотримання прозорості, а також роль рад правління, Наглядових рад й аудиторів у сфері контролю за фінансовою інформацією.

Це перший подібний захід відповідно до домовленостей між національним регулятором і Управлінням з фінансового нагляду Польщі. Планується, що наступна зустріч українських і польських колег відбудеться 26-28 жовтня 2011 року і буде присвячена проблемам в сфері розслідування і процесу поточного наглядового контрою.

контакт

Прес-секретар ДКЦПФР
Юлія Жулій
тел. + (044) 254 25 53


Дополнительные разделы промышленность:
связи Генеральный Финансовые генерального добыча

 (13793)